Atatürk
Hakem, Gözlemci ve Mentör Klasman Belirleme Sınav Takvimi
Hakem, Gözlemci ve Mentör Klasman Belirleme Sınav Takvimi
MERKEZ HAKEM KURULU, 2021-22 FUTBOL SEZONU HAKEM, GÖZLEMCİ VE MENTÖR KLASMANLARININ BELİRLENMESİNE YÖNELİK SINAV TAKVİMİNİ AÇIKLADI.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU YÖNETİM KURULU'NUN ALDIĞI KARAR GEREĞİNCE;2021-2022 FUTBOL SEZONUNDA GÖREV YAPACAK HAKEM,GÖZLEMCİ VE MENTÖRLERDEN TFF VİZE ÜCRETİ ALINMAYACAKTIR.


ÜST KLASMAN HAKEM,ÜST KLASMAN YARDIMCI HAKEM,ÜST KLASMAN GÖZLEMCİLERİ İLE KLASMAN HAKEMİ KLASMAN YARDIMCI HAKEMİ VE KLASMAN GÖZLEMCİLERİNDEN TFFHGD VİZE PAYI ALINACAKTIR.

BÖLGESEL HAKEM, BÖLGESEL YARDIMCI HAKEM, KADIN BÖLGESEL HAKEM, KADIN BÖLGESEL YARDIMCI HAKEM, İL HAKEMİ, BÖLGESEL GÖZLEMCİ, İL GÖZLEMCİSİ VE İL MENTÖRLERİNDEN TFFHGD VİZE PAYI ALINMAYACAKTIR.

TÜM KATAGORİLERDE BULUNAN (ADAY HAKEMLER HARİÇ) HAKEM VE GÖZLEMCİLERDEN 100,00 TL TFFHGD GENEL MERKEZİ YILLIK DERNEK AİADATI ALINACAKTIR.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNUN AÇIKLAMIŞ OLDUĞU HAKEM,GÖZLEMCİ VE MENTÖR VİZE YENİLEME, KLASMAN BELİRLEME SINAV TAKVİMİ DOĞRULTUSUNDA İL HAKEM KURULUMUZUN HAKEM VE GÖZLEMCİLERE İLİŞKİN TALİMATLARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR.

1- TÜM HAKEMLERİMİZ (ADAY HAKEMLER HARİÇ) HAKEM BİLGİ FORMU VE SAĞLIK RAPORLARINI   07-10 HAZİRAN 2021  TARİHİ ARALIĞINDA İL HAKEM KURULUNA TESLİM EDİCEKLERDİR. BİLGİ FORMLARININ FOTOGRAFLI VE BİLGİSAYAR ORTAMINDA DOLDURULMASI GEREKMEKTEDİR. EL YAZISI İLE YAZILMIŞ OLAN BİLGİ FORMLARI KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR.

2- VİZE YAPTIRACAK OLAN GÖZLEMCİLERİMİZ BİLGİ FORMLARINI 07-10 HAZİRAN 2021 TARİHİ ARALIĞINDA İL HAKEM KURULUNA TESLİM EDECEKLERDİR. BİLGİ FORMLARININ FOTOGRAFLI VE BİLGİSAYAR ORTAMINDA DOLDURULMASI GEREKMEKTEDİR. . EL YAZISI İLE YAZILMIŞ OLAN BİLGİ FORMLARI KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR.

2021-2022 HAKEM BİLGİ FORMU VE SAĞLIK RAPORU İLE GÖZLEMCİ BİLGİ FORMU SİTEMİZ DÖKÜMANLAR BÖLÜMÜNE YÜKLENMİŞTİR.

DERNEĞİMİZ EDREMİT KÖRFEZ HASTANESİ İLE SAĞLIK RAPORLARI KONUSUNDA FİYAT ANLAŞMASI SAĞLAMIŞ, BUNA GÖRE RAPORLAR 100,00 TL KARŞILIĞINDA KÖRFEZ HASTANESİNDEN ALINABİLECEKTİR. ÜYELERİMİZİN BİLGİ FORMALARININ ARKA YÜZÜ OLAN SAĞLIK RAPORU KISMINA FOTOGRAF YAPIŞTIRARAK KURUMA BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR, AKSİ DURUMDA KÖRFEZ HASTANESİ SAĞLIK RAPORU İÇİN İŞLEM YAPMAYACAKTIR.


TÜM HAKEM VE GÖZLEMCİLERİMİZ DERNEK BİNAMIZA GELİRKEN SOSYAL MESAFE KURALI İLE MASKE ZORUNLULUĞUNA UYMAKLA YÜKÜMLÜDÜR.

Hakem, Gözlemci ve Mentör Klasmanlarını Belirleme sınav ve kurs takvimi için tıklayınız2021-22 TFFHGD Vize payı ücretlerini görüntülemek için tıklayınız
 

BALIKESİR İL HAKEM KURULUTFFHGD BALIKESİR ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 909 kez görüntülendi.