BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 22.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
11:00
AHP 1 NO YENİSANAYİSPOR

0-6
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) BERKAY ÇAY
(Y) SEFA AKYOL
(Y) MEHMET AKTAN
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
13:00
AHP 1 NO BALIKESİR 1905 SPOR

0-6
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) SERHAN BAŞKURT
(Y) RIDVAN KAYNAK
(Y) MEHMET AKTAN
U19 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
15:00
AHP 1 NO G.O. PAŞASPOR

2-8
SUSURLUKSPOR

(H) FIRAT CAN
(Y) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ
(Y) RAFET GÜLGEÇ
(G) ARDA ÖZYILDIRIM
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
ALİBEY ADASPOR

1-3
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

(H) BİLGEHAN BULDUK
(Y) ECEM DALYAN
(Y) BUSE NUR KARAKAŞ
1K 25.01.2020
Cumartesi
11:00
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

2-0
KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR

(H) SİNEM TAVŞANOĞLU
(Y) DOĞAN EGE ÖZER
(Y) ENVER CAN AKBULUT
(G) BÜLENT KAYIŞ
1K 25.01.2020
Cumartesi
13:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

1-3
KÜÇÜKŞAPÇISPOR

(H) İSA SÜTCÜ
(Y) HASAN GÖKMEN
(Y) HAYDAR ÖZTÜRK
(G) MEHMET TOPRAK
S.AMATÖR 25.01.2020
Cumartesi
15:00
AYVALIK SAKARYASPOR

0-0
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) BİRKAN ALTINDAŞ
(Y) YUNUS EMRE ATİK
(Y) SAMET YILMAZ
(G) AYHAN ENDAR
U17 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
12:00
BİGADİÇ SINDIRGIBLD. SPOR

1-1
KARAMAN 1071 SPOR

(H) DOĞUKAN GÜNDOĞAN
(Y) AHMET GÜNERLİ
(Y) ERCAN UZEL
(G) CEMAL METİN
U19 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
BİGADİÇ BİGADİÇ SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
DEMİR SPOR

(H) YELİZ YILDIZ
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(Y) MELİH SEVEN
(G) İSMAİL YETİM
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BLD.SPOR

5-1
BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) BURAK BALKAN
(Y) ALPER GÖZEL
(Y) YİĞİTCAN KANER
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
ERDEK ERDEKSPOR

0-2
BANDIRMA GÜCÜ GSK

(H) HASAN FATİH RESULOĞLU
(Y) TUNAHAN AYLAN
(Y) OSMAN YALÇIN TOROS
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
12:00
GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR

3-4
GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR

(H) KIYMET KÖROĞLU
(Y) ELNUR SHOVKATZADA
(Y) MUZAFFAR HASANOV
S.AMATÖR 25.01.2020
Cumartesi
14:00
GÖNEN SENT. REŞADİYESPOR

1-6
ETİSPOR

(H) BERKAY AĞIŞ
(Y) ALPER GÜRSOY
(Y) ARDAHAN IŞIK
(G) İZZET ÖZALP
U17 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
İVRİNDİ İVRİNDİ BLD.SPOR

1-0
KEPSUTBLD.SPOR

(H) EKREM SÖĞÜTÇÜK
(Y) AHMET NECİP SARI
(Y) GEZMIŞ SARI
(G) RIDVAN ALTINTAŞ
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
KEPSUT KEPSUTBLD.SPOR

4-3
HALALCASPOR

(H) OKTAY İBİŞ
(Y) EMİRHAN DENİZ
(Y) FURKAN AZİZ ASLAN
U19 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
12:00
KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR

3-2
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) FERHAT ÇİFTÇİ
(Y) ŞULE GÖKÇE
(Y) MUHAMMED CELİL YILDIZ
(G) MUSTAFA COŞGUN
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR

1-3
1966 EDREMİTSPOR

(H) BEHCET KORKMAZ
(Y) MAHSUN CEBE
(Y) BERKAY EREL
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
13:00
SANAYİ 17 EYLÜL GSK

1-1
BANDIRMAKARTALGÜCÜ

(H) KADİR DAĞ
(Y) ALİ OSMAN UÇAR
(Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM
U17 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
SAVAŞTEPE SAVAŞTEPE BLD. SPOR

0-3
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) BEYTULLAH DEMİRER
(Y) KORHAN PELVAN
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(G) HALİL YAKUT
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
AHP 1 NO CEYLANSPOR

-
KEPSUTBLD.SPOR

(H) SERVET DEMİR
(Y) BERK AK
(Y) BERKAY ÇAY
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
1K 26.01.2020
Pazar
15:00
AHP 1 NO TATLIPINARSPOR

-
MAHMUDİYESPOR

(H) EMRAH AZTEKİN
(Y) NİDA KURTER
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) ORHAN ÜNVER
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
AHP 2 NO KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR

-
YAKUPKÖYSPOR

(H) RAMAZAN AYMAZ
(Y) MUZAFFAR HASANOV
(Y) BERKANT KALKANDELEN
(G) ENİS EMİRZE
1K 26.01.2020
Pazar
15:00
AHP 2 NO PAMUKÇUBLD.SPOR

-
ETİBORSPOR

(H) HAKAN USTUNDAĞ
(Y) SAMET YILMAZ
(Y) AHMET EROL
(G) BAKİ BÜYÜKMERTOĞLU
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
AHP 4 NO ŞABANLARSPOR

-
BABAKÖYSPOR

(H) GÖKHAN AKAL
(Y) AYLİN ÖZÇELİK
(Y) ATABERK EMİRZE
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
1K 26.01.2020
Pazar
15:00
ALİBEY ADASPOR

-
YENİESNAFSPOR

(H) BİLAL GÖLEN
(Y) SABRİ ÖĞE
(Y) EKREM SÖĞÜTÇÜK
(G) NİHAT ÇELİK
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
AVŞA MARMARA ADALAR BLD.SPOR

-
YENİSANAYİSPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) DOĞAN EGE ÖZER
(Y) ALPEREN ŞEKER
(G) MEHMET KESEN
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
BİGADİÇ SINDIRGIBLD. SPOR

-
G.O. PAŞASPOR

(H) TURHAN AKBAŞ
(Y) GÖKHAN VARLIK
(Y) EMRE ERGUN
(G) SADETTİN DÜRGER
U15 LİGİ 26.01.2020
Pazar
14:00
BURHANİYE SENT. BURHANİYE BLD.SPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) NECMETTİN MANAS
(Y) BUSE NUR KARAKAŞ
(Y) BERKAY EREL
1K 26.01.2020
Pazar
12:00
EDİNCİK 600 EVLERSPOR

-
PAŞAÇİFTLİKSPOR

(H) KADİR KAHRAMAN
(Y) MELİH SEVEN
(Y) RAFET GÜLGEÇ
(G) HAKAN BOZKURT
1K 26.01.2020
Pazar
14:30
EDİNCİK BANDIRMA 100 YILSPOR

3-0
TUZAKÇISPOR

Bu Maça Çıkmayacak

1K 26.01.2020
Pazar
13:00
EDREMİT YENİ KIZILKEÇİLİSPOR

-
HAMDİBEY KAYASPOR

(H) AHMET GÜNERLİ
(Y) MECİT UÇAR
(Y) HAYRETTİN SARIGÖZ
(G) İSMAİL YETİM
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
EDREMİT ÇİM 1966 EDREMİTSPOR

-
BALIKESİR UĞUR GRUP F.K

(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) MERT BAYKAL
(Y) BEYTULLAH DEMİRER
(G) BEKİR ÖZER
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) TALHA ÖZTÜRK
(Y) FIRAT CAN
(Y) ARDA YAĞIZ AYDIN
(G) HALİL HAKAN YAĞCIOĞLU
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
GÖNEN SENT. GÖNEN KARŞIYAKASPOR

-
ERDEKSPOR

(H) KADİR BEYAZ
(Y) MELİS CEYDA GÜZEL
(Y) MERT KURMAN
(G) SERKAN GÜNDOĞAN
1K 26.01.2020
Pazar
14:00
HALALCA HALALCASPOR

-
İVRİNDİ BLD.SPOR

(H) ALPER GÜRSOY
(Y) SELÇUK ÇOBAN
(Y) DOĞUKAN GÜNDOĞAN
(G) HİDAYET ÇAKIR
1K 26.01.2020
Pazar
14:00
HASANBEY HASANBEYSPOR

-
TAYFUNSPOR

(H) HALİL AYAN
(Y) YUNUS EMRE ATİK
(Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM
(G) ÜZEYİR KAHRAMAN
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
HAVRAN HAVRANFATİH BLD.SPOR

-
ALTINOVASPOR

(H) SERTAÇ UZUN
(Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(G) CEMAL METİN
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
KEPSUT HOTAŞLARBİRLİKSPOR

-
NERGİZSPOR

(H) BORA AKKUŞ
(Y) MUSTAFA DEMİREL
(Y) FERHAT ÇİFTÇİ
(G) BÜLENT ERDİR
1K 26.01.2020
Pazar
14:30
MANYAS MANYASBLD.SPOR

-
SANAYİSPOR

(H) KEREM KUŞBAZOĞLU
(Y) ENGİN CANSEVEN
(Y) ENVER CAN AKBULUT
(G) MEHMET ÜLKÜ
BG U15 26.01.2020
Pazar
12:00
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
ESENLER EROK SPOR

(H) YUSUF BAŞCI
(Y) HASAN GÖKMEN
(Y) SEMA NUR TOPRAK
BG U16 26.01.2020
Pazar
14:30
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
ESENLER EROK SPOR

(H) VOLKAN ESEN
(Y) HAYDAR ÖZTÜRK
(Y) ALPER GÖZEL
1K 26.01.2020
Pazar
14:00
SARIKÖY SARIKÖYSPOR

3-0
BOSTANCISPOR

Ligden Çekildi

S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
SAVAŞTEPE SAVAŞTEPE BLD. SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) AHMET KEMAL ŞEN
(Y) MELİH AKCA
(Y) TUNAHAN AYLAN
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
BALYABLD. SPOR

(H) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) FURKAN IŞIK
(Y) MEHMET BURAK DURAN
(G) ALAATTİN YALÇIN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
12:00
AHP 2 NO G.O. PAŞASPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) UMUT KALKAN
(Y) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) SERAP YENİGÜN
(G) BEKİR ÖZER
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
AHP 2 NO OSMANİYE SPOR

-
BİGADİÇ SPOR

(H) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) UMUT KALKAN
(Y) SERAP YENİGÜN
(G) BÜLENT KAYIŞ
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
12:00
AYVALIK AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) HASAN YAMAN
(Y) BİLGEHAN BULDUK
(Y) BERKAY EREL
(G) MUSTAFA COŞGUN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
BURHANİYE SENT. BURHANİYE BLD.SPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) MERT KURMAN
(Y) NİDA KURTER
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(G) ORHAN ÜNVER
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) MERİÇ ATLI
(Y) BEHCET KORKMAZ
(Y) MAHSUN CEBE
(G) BÜLENT ERDİR
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
11:00
GÖNEN SENT. HASANBEYSPOR

-
GÖNEN BLD.SPOR

(H) ELNUR SHOVKATZADA
(Y) RAMAZAN AYMAZ
(Y) ALİ OSMAN UÇAR
(G) HAKAN BOZKURT
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
13:00
GÖNEN SENT. GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR

-
ERDEKSPOR

(H) FURKAN IŞIK
(Y) YİĞİTCAN KANER
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(G) RIDVAN ALTINTAŞ
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
15:00
GÖNEN SENT. TAYFUNSPOR

-
ÇELİKSPOR

(H) TUNAHAN AYLAN
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(Y) OSMAN YALÇIN TOROS
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
13:00
HAVRAN HAVRANFATİH BLD.SPOR

-
BARBAROSSEFASPOR

(H) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ
(Y) ALPER GÖZEL
(Y) RIDVAN KAYNAK
(G) BÜLENT BEŞGEN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
SANAYİ ETİSPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
(Y) SERHAN BAŞKURT
(Y) SILA SARIKAYA
(G) HİDAYET ÇAKIR
U14 29.01.2020
Çarşamba
14:30
AHP 1 NO B.Ş BELEDİYESPOR

-
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

(H) ALPER ÇAKIR
U14 29.01.2020
Çarşamba
14:00
AHP 2 NO BALIKESİR MENTEŞSPOR

-
BANDIRMASPOR

(H) EMRE ERGUN
1K 29.01.2020
Çarşamba
14:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

-
YENİ KIZILKEÇİLİSPOR

1K 29.01.2020
Çarşamba
12:30
EDREMİT AKÇAYSARIKIZSPOR

-
ADASPOR

1K 29.01.2020
Çarşamba
14:30
EDREMİT YENİESNAFSPOR

-
BARBAROSSEFASPOR

1K 29.01.2020
Çarşamba
14:00
HAVRAN KÜÇÜKŞAPÇISPOR

-
KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR

U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
11:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

-
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

(H) SEFA AKYOL
(Y) HÜSEYİN AYAZ
(Y) RIDVAN KAYNAK
(G) RAMAZAN KIZIL
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
13:00
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

-
GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) HÜSEYİN AYAZ
(Y) SEFA AKYOL
(Y) RIDVAN KAYNAK
(G) RAMAZAN KIZIL
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
14:00
EDREMİT 1966 EDREMİTSPOR

-
HAVRANFATİH BLD.SPOR

(H) ARDA YAĞIZ AYDIN
(Y) MELİH SEVEN
(Y) FURKAN AZİZ ASLAN
(G) SADETTİN DÜRGER
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
14:00
GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR

-
TAYFUNSPOR

(H) BERK AK
(Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM
(Y) ALİ OSMAN UÇAR
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
13:00
KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) GEZMIŞ SARI
(Y) SERVET DEMİR
(Y) OKTAY İBİŞ
(G) BÜLENT BEŞGEN
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
12:00
SANAYİ ÇELİKSPOR

-
GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR

(H) KORHAN PELVAN
(Y) RECEP DUMAN
(Y) EMİRHAN DENİZ
(G) ŞENOL DURMUŞ
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
14:00
SANAYİ 17 EYLÜL GSK

-
HASANBEYSPOR

(H) RECEP DUMAN
(Y) KORHAN PELVAN
(Y) EMİRHAN DENİZ
(G) ŞENOL DURMUŞ
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
11:00
AHP 1 NO YENİSANAYİSPOR

0-6
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) BERKAY ÇAY
(Y) SEFA AKYOL
(Y) MEHMET AKTAN
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
13:00
AHP 1 NO BALIKESİR 1905 SPOR

0-6
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) SERHAN BAŞKURT
(Y) RIDVAN KAYNAK
(Y) MEHMET AKTAN
U19 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
15:00
AHP 1 NO G.O. PAŞASPOR

2-8
SUSURLUKSPOR

(H) FIRAT CAN
(Y) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ
(Y) RAFET GÜLGEÇ
(G) ARDA ÖZYILDIRIM
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
ALİBEY ADASPOR

1-3
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

(H) BİLGEHAN BULDUK
(Y) ECEM DALYAN
(Y) BUSE NUR KARAKAŞ
1K 25.01.2020
Cumartesi
11:00
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

2-0
KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR

(H) SİNEM TAVŞANOĞLU
(Y) DOĞAN EGE ÖZER
(Y) ENVER CAN AKBULUT
(G) BÜLENT KAYIŞ
1K 25.01.2020
Cumartesi
13:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

1-3
KÜÇÜKŞAPÇISPOR

(H) İSA SÜTCÜ
(Y) HASAN GÖKMEN
(Y) HAYDAR ÖZTÜRK
(G) MEHMET TOPRAK
S.AMATÖR 25.01.2020
Cumartesi
15:00
AYVALIK SAKARYASPOR

0-0
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) BİRKAN ALTINDAŞ
(Y) YUNUS EMRE ATİK
(Y) SAMET YILMAZ
(G) AYHAN ENDAR
U17 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
12:00
BİGADİÇ SINDIRGIBLD. SPOR

1-1
KARAMAN 1071 SPOR

(H) DOĞUKAN GÜNDOĞAN
(Y) AHMET GÜNERLİ
(Y) ERCAN UZEL
(G) CEMAL METİN
U19 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
BİGADİÇ BİGADİÇ SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
DEMİR SPOR

(H) YELİZ YILDIZ
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(Y) MELİH SEVEN
(G) İSMAİL YETİM
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BLD.SPOR

5-1
BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) BURAK BALKAN
(Y) ALPER GÖZEL
(Y) YİĞİTCAN KANER
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
ERDEK ERDEKSPOR

0-2
BANDIRMA GÜCÜ GSK

(H) HASAN FATİH RESULOĞLU
(Y) TUNAHAN AYLAN
(Y) OSMAN YALÇIN TOROS
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
12:00
GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR

3-4
GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR

(H) KIYMET KÖROĞLU
(Y) ELNUR SHOVKATZADA
(Y) MUZAFFAR HASANOV
S.AMATÖR 25.01.2020
Cumartesi
14:00
GÖNEN SENT. REŞADİYESPOR

1-6
ETİSPOR

(H) BERKAY AĞIŞ
(Y) ALPER GÜRSOY
(Y) ARDAHAN IŞIK
(G) İZZET ÖZALP
U17 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
İVRİNDİ İVRİNDİ BLD.SPOR

1-0
KEPSUTBLD.SPOR

(H) EKREM SÖĞÜTÇÜK
(Y) AHMET NECİP SARI
(Y) GEZMIŞ SARI
(G) RIDVAN ALTINTAŞ
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
KEPSUT KEPSUTBLD.SPOR

4-3
HALALCASPOR

(H) OKTAY İBİŞ
(Y) EMİRHAN DENİZ
(Y) FURKAN AZİZ ASLAN
U19 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
12:00
KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR

3-2
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) FERHAT ÇİFTÇİ
(Y) ŞULE GÖKÇE
(Y) MUHAMMED CELİL YILDIZ
(G) MUSTAFA COŞGUN
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR

1-3
1966 EDREMİTSPOR

(H) BEHCET KORKMAZ
(Y) MAHSUN CEBE
(Y) BERKAY EREL
U15 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
13:00
SANAYİ 17 EYLÜL GSK

1-1
BANDIRMAKARTALGÜCÜ

(H) KADİR DAĞ
(Y) ALİ OSMAN UÇAR
(Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM
U17 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
SAVAŞTEPE SAVAŞTEPE BLD. SPOR

0-3
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) BEYTULLAH DEMİRER
(Y) KORHAN PELVAN
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(G) HALİL YAKUT
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
AHP 1 NO CEYLANSPOR

-
KEPSUTBLD.SPOR

(H) SERVET DEMİR
(Y) BERK AK
(Y) BERKAY ÇAY
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
1K 26.01.2020
Pazar
15:00
AHP 1 NO TATLIPINARSPOR

-
MAHMUDİYESPOR

(H) EMRAH AZTEKİN
(Y) NİDA KURTER
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) ORHAN ÜNVER
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
AHP 2 NO KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR

-
YAKUPKÖYSPOR

(H) RAMAZAN AYMAZ
(Y) MUZAFFAR HASANOV
(Y) BERKANT KALKANDELEN
(G) ENİS EMİRZE
1K 26.01.2020
Pazar
15:00
AHP 2 NO PAMUKÇUBLD.SPOR

-
ETİBORSPOR

(H) HAKAN USTUNDAĞ
(Y) SAMET YILMAZ
(Y) AHMET EROL
(G) BAKİ BÜYÜKMERTOĞLU
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
AHP 4 NO ŞABANLARSPOR

-
BABAKÖYSPOR

(H) GÖKHAN AKAL
(Y) AYLİN ÖZÇELİK
(Y) ATABERK EMİRZE
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
1K 26.01.2020
Pazar
15:00
ALİBEY ADASPOR

-
YENİESNAFSPOR

(H) BİLAL GÖLEN
(Y) SABRİ ÖĞE
(Y) EKREM SÖĞÜTÇÜK
(G) NİHAT ÇELİK
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
AVŞA MARMARA ADALAR BLD.SPOR

-
YENİSANAYİSPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) DOĞAN EGE ÖZER
(Y) ALPEREN ŞEKER
(G) MEHMET KESEN
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
BİGADİÇ SINDIRGIBLD. SPOR

-
G.O. PAŞASPOR

(H) TURHAN AKBAŞ
(Y) GÖKHAN VARLIK
(Y) EMRE ERGUN
(G) SADETTİN DÜRGER
U15 LİGİ 26.01.2020
Pazar
14:00
BURHANİYE SENT. BURHANİYE BLD.SPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) NECMETTİN MANAS
(Y) BUSE NUR KARAKAŞ
(Y) BERKAY EREL
1K 26.01.2020
Pazar
12:00
EDİNCİK 600 EVLERSPOR

-
PAŞAÇİFTLİKSPOR

(H) KADİR KAHRAMAN
(Y) MELİH SEVEN
(Y) RAFET GÜLGEÇ
(G) HAKAN BOZKURT
1K 26.01.2020
Pazar
14:30
EDİNCİK BANDIRMA 100 YILSPOR

3-0
TUZAKÇISPOR

Bu Maça Çıkmayacak

1K 26.01.2020
Pazar
13:00
EDREMİT YENİ KIZILKEÇİLİSPOR

-
HAMDİBEY KAYASPOR

(H) AHMET GÜNERLİ
(Y) MECİT UÇAR
(Y) HAYRETTİN SARIGÖZ
(G) İSMAİL YETİM
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
EDREMİT ÇİM 1966 EDREMİTSPOR

-
BALIKESİR UĞUR GRUP F.K

(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) MERT BAYKAL
(Y) BEYTULLAH DEMİRER
(G) BEKİR ÖZER
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) TALHA ÖZTÜRK
(Y) FIRAT CAN
(Y) ARDA YAĞIZ AYDIN
(G) HALİL HAKAN YAĞCIOĞLU
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
GÖNEN SENT. GÖNEN KARŞIYAKASPOR

-
ERDEKSPOR

(H) KADİR BEYAZ
(Y) MELİS CEYDA GÜZEL
(Y) MERT KURMAN
(G) SERKAN GÜNDOĞAN
1K 26.01.2020
Pazar
14:00
HALALCA HALALCASPOR

-
İVRİNDİ BLD.SPOR

(H) ALPER GÜRSOY
(Y) SELÇUK ÇOBAN
(Y) DOĞUKAN GÜNDOĞAN
(G) HİDAYET ÇAKIR
1K 26.01.2020
Pazar
14:00
HASANBEY HASANBEYSPOR

-
TAYFUNSPOR

(H) HALİL AYAN
(Y) YUNUS EMRE ATİK
(Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM
(G) ÜZEYİR KAHRAMAN
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
HAVRAN HAVRANFATİH BLD.SPOR

-
ALTINOVASPOR

(H) SERTAÇ UZUN
(Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(G) CEMAL METİN
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
KEPSUT HOTAŞLARBİRLİKSPOR

-
NERGİZSPOR

(H) BORA AKKUŞ
(Y) MUSTAFA DEMİREL
(Y) FERHAT ÇİFTÇİ
(G) BÜLENT ERDİR
1K 26.01.2020
Pazar
14:30
MANYAS MANYASBLD.SPOR

-
SANAYİSPOR

(H) KEREM KUŞBAZOĞLU
(Y) ENGİN CANSEVEN
(Y) ENVER CAN AKBULUT
(G) MEHMET ÜLKÜ
BG U15 26.01.2020
Pazar
12:00
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
ESENLER EROK SPOR

(H) YUSUF BAŞCI
(Y) HASAN GÖKMEN
(Y) SEMA NUR TOPRAK
BG U16 26.01.2020
Pazar
14:30
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
ESENLER EROK SPOR

(H) VOLKAN ESEN
(Y) HAYDAR ÖZTÜRK
(Y) ALPER GÖZEL
1K 26.01.2020
Pazar
14:00
SARIKÖY SARIKÖYSPOR

3-0
BOSTANCISPOR

Ligden Çekildi

S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
SAVAŞTEPE SAVAŞTEPE BLD. SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) AHMET KEMAL ŞEN
(Y) MELİH AKCA
(Y) TUNAHAN AYLAN
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
BALYABLD. SPOR

(H) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) FURKAN IŞIK
(Y) MEHMET BURAK DURAN
(G) ALAATTİN YALÇIN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
12:00
AHP 2 NO G.O. PAŞASPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) UMUT KALKAN
(Y) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) SERAP YENİGÜN
(G) BEKİR ÖZER
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
AHP 2 NO OSMANİYE SPOR

-
BİGADİÇ SPOR

(H) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) UMUT KALKAN
(Y) SERAP YENİGÜN
(G) BÜLENT KAYIŞ
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
12:00
AYVALIK AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) HASAN YAMAN
(Y) BİLGEHAN BULDUK
(Y) BERKAY EREL
(G) MUSTAFA COŞGUN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
BURHANİYE SENT. BURHANİYE BLD.SPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) MERT KURMAN
(Y) NİDA KURTER
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(G) ORHAN ÜNVER
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) MERİÇ ATLI
(Y) BEHCET KORKMAZ
(Y) MAHSUN CEBE
(G) BÜLENT ERDİR
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
11:00
GÖNEN SENT. HASANBEYSPOR

-
GÖNEN BLD.SPOR

(H) ELNUR SHOVKATZADA
(Y) RAMAZAN AYMAZ
(Y) ALİ OSMAN UÇAR
(G) HAKAN BOZKURT
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
13:00
GÖNEN SENT. GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR

-
ERDEKSPOR

(H) FURKAN IŞIK
(Y) YİĞİTCAN KANER
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(G) RIDVAN ALTINTAŞ
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
15:00
GÖNEN SENT. TAYFUNSPOR

-
ÇELİKSPOR

(H) TUNAHAN AYLAN
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(Y) OSMAN YALÇIN TOROS
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
13:00
HAVRAN HAVRANFATİH BLD.SPOR

-
BARBAROSSEFASPOR

(H) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ
(Y) ALPER GÖZEL
(Y) RIDVAN KAYNAK
(G) BÜLENT BEŞGEN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
SANAYİ ETİSPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
(Y) SERHAN BAŞKURT
(Y) SILA SARIKAYA
(G) HİDAYET ÇAKIR
U14 29.01.2020
Çarşamba
14:30
AHP 1 NO B.Ş BELEDİYESPOR

-
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

(H) ALPER ÇAKIR
U14 29.01.2020
Çarşamba
14:00
AHP 2 NO BALIKESİR MENTEŞSPOR

-
BANDIRMASPOR

(H) EMRE ERGUN
1K 29.01.2020
Çarşamba
14:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

-
YENİ KIZILKEÇİLİSPOR

1K 29.01.2020
Çarşamba
12:30
EDREMİT AKÇAYSARIKIZSPOR

-
ADASPOR

1K 29.01.2020
Çarşamba
14:30
EDREMİT YENİESNAFSPOR

-
BARBAROSSEFASPOR

1K 29.01.2020
Çarşamba
14:00
HAVRAN KÜÇÜKŞAPÇISPOR

-
KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR

U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
11:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

-
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

(H) SEFA AKYOL
(Y) HÜSEYİN AYAZ
(Y) RIDVAN KAYNAK
(G) RAMAZAN KIZIL
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
13:00
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

-
GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) HÜSEYİN AYAZ
(Y) SEFA AKYOL
(Y) RIDVAN KAYNAK
(G) RAMAZAN KIZIL
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
14:00
EDREMİT 1966 EDREMİTSPOR

-
HAVRANFATİH BLD.SPOR

(H) ARDA YAĞIZ AYDIN
(Y) MELİH SEVEN
(Y) FURKAN AZİZ ASLAN
(G) SADETTİN DÜRGER
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
14:00
GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR

-
TAYFUNSPOR

(H) BERK AK
(Y) BARIŞ KEMAL YILDIRIM
(Y) ALİ OSMAN UÇAR
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
13:00
KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) GEZMIŞ SARI
(Y) SERVET DEMİR
(Y) OKTAY İBİŞ
(G) BÜLENT BEŞGEN
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
12:00
SANAYİ ÇELİKSPOR

-
GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR

(H) KORHAN PELVAN
(Y) RECEP DUMAN
(Y) EMİRHAN DENİZ
(G) ŞENOL DURMUŞ
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
14:00
SANAYİ 17 EYLÜL GSK

-
HASANBEYSPOR

(H) RECEP DUMAN
(Y) KORHAN PELVAN
(Y) EMİRHAN DENİZ
(G) ŞENOL DURMUŞ
BG U15 LİGİ - 22.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BG U15 26.01.2020
Pazar
12:00
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
ESENLER EROK SPOR

(H) YUSUF BAŞCI
(Y) HASAN GÖKMEN
(Y) SEMA NUR TOPRAK
BG U16 LİGİ - 22.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BG U16 26.01.2020
Pazar
14:30
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
ESENLER EROK SPOR

(H) VOLKAN ESEN
(Y) HAYDAR ÖZTÜRK
(Y) ALPER GÖZEL
S.AMATÖR LİGİ - 12.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 25.01.2020
Cumartesi
14:00
GÖNEN SENT. REŞADİYESPOR

1-6
ETİSPOR

(H) BERKAY AĞIŞ
(Y) ALPER GÜRSOY
(Y) ARDAHAN IŞIK
(G) İZZET ÖZALP
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
AVŞA MARMARA ADALAR BLD.SPOR

-
YENİSANAYİSPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) DOĞAN EGE ÖZER
(Y) ALPEREN ŞEKER
(G) MEHMET KESEN
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
BİGADİÇ SINDIRGIBLD. SPOR

-
G.O. PAŞASPOR

(H) TURHAN AKBAŞ
(Y) GÖKHAN VARLIK
(Y) EMRE ERGUN
(G) SADETTİN DÜRGER
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
GÖNEN SENT. GÖNEN KARŞIYAKASPOR

-
ERDEKSPOR

(H) KADİR BEYAZ
(Y) MELİS CEYDA GÜZEL
(Y) MERT KURMAN
(G) SERKAN GÜNDOĞAN
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
BALYABLD. SPOR

(H) MUTLU ÇİĞDEM
(Y) FURKAN IŞIK
(Y) MEHMET BURAK DURAN
(G) ALAATTİN YALÇIN
S.AMATÖR LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 25.01.2020
Cumartesi
15:00
AYVALIK SAKARYASPOR

0-0
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) BİRKAN ALTINDAŞ
(Y) YUNUS EMRE ATİK
(Y) SAMET YILMAZ
(G) AYHAN ENDAR
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
EDREMİT ÇİM 1966 EDREMİTSPOR

-
BALIKESİR UĞUR GRUP F.K

(H) OĞUZHAN ÇAKIR
(Y) MERT BAYKAL
(Y) BEYTULLAH DEMİRER
(G) BEKİR ÖZER
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) TALHA ÖZTÜRK
(Y) FIRAT CAN
(Y) ARDA YAĞIZ AYDIN
(G) HALİL HAKAN YAĞCIOĞLU
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
HAVRAN HAVRANFATİH BLD.SPOR

-
ALTINOVASPOR

(H) SERTAÇ UZUN
(Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(G) CEMAL METİN
S.AMATÖR 26.01.2020
Pazar
14:00
SAVAŞTEPE SAVAŞTEPE BLD. SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) AHMET KEMAL ŞEN
(Y) MELİH AKCA
(Y) TUNAHAN AYLAN
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
1K LİGİ - 16.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1K 25.01.2020
Cumartesi
11:00
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

2-0
KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR

(H) SİNEM TAVŞANOĞLU
(Y) DOĞAN EGE ÖZER
(Y) ENVER CAN AKBULUT
(G) BÜLENT KAYIŞ
1K 25.01.2020
Cumartesi
13:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

1-3
KÜÇÜKŞAPÇISPOR

(H) İSA SÜTCÜ
(Y) HASAN GÖKMEN
(Y) HAYDAR ÖZTÜRK
(G) MEHMET TOPRAK
1K 26.01.2020
Pazar
15:00
ALİBEY ADASPOR

-
YENİESNAFSPOR

(H) BİLAL GÖLEN
(Y) SABRİ ÖĞE
(Y) EKREM SÖĞÜTÇÜK
(G) NİHAT ÇELİK
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
EDREMİT YENİ KIZILKEÇİLİSPOR

-
HAMDİBEY KAYASPOR

(H) AHMET GÜNERLİ
(Y) MECİT UÇAR
(Y) HAYRETTİN SARIGÖZ
(G) İSMAİL YETİM
1K LİGİ - 17.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
AHP 1 NO CEYLANSPOR

-
KEPSUTBLD.SPOR

(H) SERVET DEMİR
(Y) BERK AK
(Y) BERKAY ÇAY
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
1K 26.01.2020
Pazar
15:00
AHP 1 NO TATLIPINARSPOR

-
MAHMUDİYESPOR

(H) EMRAH AZTEKİN
(Y) NİDA KURTER
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) ORHAN ÜNVER
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
AHP 2 NO KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR

-
YAKUPKÖYSPOR

(H) RAMAZAN AYMAZ
(Y) MUZAFFAR HASANOV
(Y) BERKANT KALKANDELEN
(G) ENİS EMİRZE
1K 26.01.2020
Pazar
15:00
AHP 2 NO PAMUKÇUBLD.SPOR

-
ETİBORSPOR

(H) HAKAN USTUNDAĞ
(Y) SAMET YILMAZ
(Y) AHMET EROL
(G) BAKİ BÜYÜKMERTOĞLU
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
AHP 4 NO ŞABANLARSPOR

-
BABAKÖYSPOR

(H) GÖKHAN AKAL
(Y) AYLİN ÖZÇELİK
(Y) ATABERK EMİRZE
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
1K 26.01.2020
Pazar
12:00
EDİNCİK 600 EVLERSPOR

-
PAŞAÇİFTLİKSPOR

(H) KADİR KAHRAMAN
(Y) MELİH SEVEN
(Y) RAFET GÜLGEÇ
(G) HAKAN BOZKURT
1K 26.01.2020
Pazar
14:30
EDİNCİK BANDIRMA 100 YILSPOR

3-0
TUZAKÇISPOR

Bu Maça Çıkmayacak

1K 26.01.2020
Pazar
14:00
HALALCA HALALCASPOR

-
İVRİNDİ BLD.SPOR

(H) ALPER GÜRSOY
(Y) SELÇUK ÇOBAN
(Y) DOĞUKAN GÜNDOĞAN
(G) HİDAYET ÇAKIR
1K 26.01.2020
Pazar
14:00
HASANBEY HASANBEYSPOR

-
TAYFUNSPOR

(H) HALİL AYAN
(Y) YUNUS EMRE ATİK
(Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM
(G) ÜZEYİR KAHRAMAN
1K 26.01.2020
Pazar
13:00
KEPSUT HOTAŞLARBİRLİKSPOR

-
NERGİZSPOR

(H) BORA AKKUŞ
(Y) MUSTAFA DEMİREL
(Y) FERHAT ÇİFTÇİ
(G) BÜLENT ERDİR
1K 26.01.2020
Pazar
14:30
MANYAS MANYASBLD.SPOR

-
SANAYİSPOR

(H) KEREM KUŞBAZOĞLU
(Y) ENGİN CANSEVEN
(Y) ENVER CAN AKBULUT
(G) MEHMET ÜLKÜ
1K 26.01.2020
Pazar
14:00
SARIKÖY SARIKÖYSPOR

3-0
BOSTANCISPOR

Ligden Çekildi

1K 29.01.2020
Çarşamba
14:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

-
YENİ KIZILKEÇİLİSPOR

1K 29.01.2020
Çarşamba
12:30
EDREMİT AKÇAYSARIKIZSPOR

-
ADASPOR

1K 29.01.2020
Çarşamba
14:30
EDREMİT YENİESNAFSPOR

-
BARBAROSSEFASPOR

1K 29.01.2020
Çarşamba
14:00
HAVRAN KÜÇÜKŞAPÇISPOR

-
KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR

U19 LİGİ LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
12:00
KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR

3-2
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) FERHAT ÇİFTÇİ
(Y) ŞULE GÖKÇE
(Y) MUHAMMED CELİL YILDIZ
(G) MUSTAFA COŞGUN
U19 LİGİ LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
15:00
AHP 1 NO G.O. PAŞASPOR

2-8
SUSURLUKSPOR

(H) FIRAT CAN
(Y) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ
(Y) RAFET GÜLGEÇ
(G) ARDA ÖZYILDIRIM
U19 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
BİGADİÇ BİGADİÇ SPOR

Bu Maça Çıkmadı

0-3
DEMİR SPOR

(H) YELİZ YILDIZ
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(Y) MELİH SEVEN
(G) İSMAİL YETİM
U17 LİGİ LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
12:00
BİGADİÇ SINDIRGIBLD. SPOR

1-1
KARAMAN 1071 SPOR

(H) DOĞUKAN GÜNDOĞAN
(Y) AHMET GÜNERLİ
(Y) ERCAN UZEL
(G) CEMAL METİN
U17 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
İVRİNDİ İVRİNDİ BLD.SPOR

1-0
KEPSUTBLD.SPOR

(H) EKREM SÖĞÜTÇÜK
(Y) AHMET NECİP SARI
(Y) GEZMIŞ SARI
(G) RIDVAN ALTINTAŞ
U17 LİGİ 25.01.2020
Cumartesi
14:00
SAVAŞTEPE SAVAŞTEPE BLD. SPOR

0-3
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) BEYTULLAH DEMİRER
(Y) KORHAN PELVAN
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(G) HALİL YAKUT
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
12:00
AHP 2 NO G.O. PAŞASPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) UMUT KALKAN
(Y) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) SERAP YENİGÜN
(G) BEKİR ÖZER
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
AHP 2 NO OSMANİYE SPOR

-
BİGADİÇ SPOR

(H) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) UMUT KALKAN
(Y) SERAP YENİGÜN
(G) BÜLENT KAYIŞ
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
12:00
AYVALIK AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) HASAN YAMAN
(Y) BİLGEHAN BULDUK
(Y) BERKAY EREL
(G) MUSTAFA COŞGUN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
BURHANİYE SENT. BURHANİYE BLD.SPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) MERT KURMAN
(Y) NİDA KURTER
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(G) ORHAN ÜNVER
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) MERİÇ ATLI
(Y) BEHCET KORKMAZ
(Y) MAHSUN CEBE
(G) BÜLENT ERDİR
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
11:00
GÖNEN SENT. HASANBEYSPOR

-
GÖNEN BLD.SPOR

(H) ELNUR SHOVKATZADA
(Y) RAMAZAN AYMAZ
(Y) ALİ OSMAN UÇAR
(G) HAKAN BOZKURT
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
13:00
GÖNEN SENT. GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR

-
ERDEKSPOR

(H) FURKAN IŞIK
(Y) YİĞİTCAN KANER
(Y) ZEYNEP SAVAŞAN
(G) RIDVAN ALTINTAŞ
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
15:00
GÖNEN SENT. TAYFUNSPOR

-
ÇELİKSPOR

(H) TUNAHAN AYLAN
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(Y) OSMAN YALÇIN TOROS
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
13:00
HAVRAN HAVRANFATİH BLD.SPOR

-
BARBAROSSEFASPOR

(H) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ
(Y) ALPER GÖZEL
(Y) RIDVAN KAYNAK
(G) BÜLENT BEŞGEN
U17 LİGİ 27.01.2020
Pazartesi
14:00
SANAYİ ETİSPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
(Y) SERHAN BAŞKURT
(Y) SILA SARIKAYA
(G) HİDAYET ÇAKIR
U17 LİGİ 30.01.2020
Perşembe
11:00
AYVALIK 2008 YENİMAH.SPOR

-
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

(H) SEFA AKYOL