BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 15.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 07.12.2019
Cumartesi
11:00
AHP 1 NO KARESİ BELEDİYESPOR

-
BALIKESİR KARTALSPOR

(H) KADIRCAN AYTAR
U12 07.12.2019
Cumartesi
12:00
AHP 1 NO BALIKESİR 1905 SPOR

-
BALIKESİRSPOR

(H) EMİRHAN DENİZ
U12 07.12.2019
Cumartesi
13:00
AHP 1 NO BİGADİÇ SPOR

-
KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR

(H) ENGİN DEMİR
U14 07.12.2019
Cumartesi
12:30
AHP 2 NO KUZEY ORDUSPOR

-
BALIKESİR KARTALSPOR

(H) DOĞUKAN GÜNDOĞAN
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
11:00
AHP 4 NO OSMANİYE SPOR

-
BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) RIZA YILMAZ
(Y) GAMZE YAZICILAR
(Y) SERAP YENİGÜN
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
13:00
AHP 4 NO BALIKESİR 1905 SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) SAMET YILMAZ
(Y) OKTAY İBİŞ
(Y) MELİSA ÇÜRÜK
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
15:00
AHP 4 NO DEMİR SPOR

-
BİGADİÇ SPOR

(H) RAMAZAN AYMAZ
(Y) TOLGA MORAN
(Y) SERKAN YAŞA
(G) HAKAN BOZKURT
S.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
11:30
AYVALIK SAKARYASPOR

-
GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) FERHAT ÇİFTÇİ
(G) MUSTAFA COŞGUN
U14 07.12.2019
Cumartesi
13:30
AYVALIK AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

-
BARBAROSSEFASPOR

(H) MECİT UÇAR
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
15:00
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) MERİÇ ATLI
(Y) BEHCET KORKMAZ
(Y) ATABERK EMİRZE
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BLD.SPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) HAYDAR ÖZTÜRK
(Y) HAKKI DOĞUKAN PİLÇÇİ
(Y) FURKAN AZİZ ASLAN
U12 07.12.2019
Cumartesi
11:00
EDREMİT EDREMİT KIVANÇDAĞSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) BUSE NUR KARAKAŞ
U12 07.12.2019
Cumartesi
12:00
EDREMİT KÖRFEZ ASLANLARISPOR

-
ALTINOLUKSPOR

(H) ŞERAFETTİN YEŞİL
U12 07.12.2019
Cumartesi
13:00
EDREMİT CENNET AYAĞISPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) HASAN YAMAN
U14 07.12.2019
Cumartesi
14:00
EDREMİT KÖRFEZ ASLANLARISPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) ALİCAN KEREM
U14 07.12.2019
Cumartesi
15:30
EDREMİT ALTINOLUKSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) MAHSUN CEBE
U12 07.12.2019
Cumartesi
14:00
GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) MEHMET AKTAN
U14 07.12.2019
Cumartesi
15:00
GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) BURAK GÖKKURT
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
HAVRAN HAVRANFATİH BLD.SPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) FURKAN IŞIK
(Y) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ
(Y) MELİH SEVEN
(G) AYHAN ENDAR
U14 07.12.2019
Cumartesi
14:00
KEPSUT KEPSUTBLD.SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) MUHAMMET SARI
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
(Y) NİDA KURTER
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(G) ORHAN ÜNVER
U12 07.12.2019
Cumartesi
10:30
SANAYİ BANDIRMAKARTALGÜCÜ

-
BANDIRMA GÜCÜ GSK

(H) KADİR DAĞ
U14 07.12.2019
Cumartesi
11:30
SANAYİ BANDIRMA GÜCÜ GSK

-
BANDIRMASPOR

(H) BARIŞ KEMAL YILDIRIM
U14 07.12.2019
Cumartesi
13:00
SANAYİ SANAYİSPOR

-
BANDIRMAKARTALGÜCÜ

(H) HASAN FATİH RESULOĞLU
S.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
15:00
SANAYİ ETİSPOR

-
ERDEKSPOR

(H) TURHAN AKBAŞ
(Y) FIRAT CAN
(Y) EMRE ERGUN
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
G.O. PAŞASPOR

(H) FATİH DAYI
(Y) YİĞİTCAN KANER
(Y) SEDA OZCAN
(G) HALİL YAKUT
1K 08.12.2019
Pazar
12:00
AHP 1 NO ŞABANLARSPOR

-
MAHMUDİYESPOR

(H) BARAN GÜL
(Y) MELİH AKCA
(Y) ELNUR SHOVKATZADA
(G) HAKAN KABAK
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
AHP 1 NO PAMUKÇUBLD.SPOR

-
KEPSUTBLD.SPOR

(H) OĞULCAN ÖZCAN
(Y) SAMET YILMAZ
(Y) BURAK BALKAN
(G) EMRAH YILMAZ
E U 14 08.12.2019
Pazar
11:00
AHP 2 NO BALIKESİRSPOR

-
MKE ANKARAGÜCÜ

(H) KADİR KAHRAMAN
(Y) FURKAN IŞIK
(Y) ENVER CAN AKBULUT
E U 15 08.12.2019
Pazar
13:00
AHP 2 NO BALIKESİRSPOR

-
MKE ANKARAGÜCÜ

(H) KEREM KUŞBAZOĞLU
(Y) MAHSUN CEBE
(Y) BEHCET KORKMAZ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
15:00
AHP 2 NO BALIKESİR UĞUR GRUP F.K

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) EMRE KÜÇÜK
(Y) KADİR DEVRİM
(Y) HASAN HÜSEYİN YAZICILAR
(G) ERTAN KURTAY
1K 08.12.2019
Pazar
11:00
AHP 4 NO YAKUPKÖYSPOR

-
BABAKÖYSPOR

(H) AHMET KEMAL ŞEN
(Y) RAMAZAN AYMAZ
(Y) MURAT CAN KOÇAK
(G) İZZET ÖZALP
1K 08.12.2019
Pazar
13:00
AHP 4 NO KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR

-
İVRİNDİ BLD.SPOR

(H) HALİL İBRAHİM KIZILCAN
(Y) NECMETTİN MANAS
(Y) BERKANT KALKANDELEN
(G) ALAATTİN YALÇIN
1K 08.12.2019
Pazar
15:00
AHP 4 NO YENİCESPOR

-
ETİBORSPOR

(H) UMUT KALKAN
(Y) AYLİN ÖZÇELİK
(Y) ŞULE GÖKÇE
(G) SADETTİN DÜRGER
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
BALYA BALYABLD. SPOR

-
G.O. PAŞASPOR

(H) ZEYNEP İREM SENGİR
(Y) VOLKAN ESEN
(Y) BEYTULLAH DEMİRER
(G) ŞENOL DURMUŞ
1K 08.12.2019
Pazar
15:00
BALYA ÇAKALLARSPOR

-
NERGİZSPOR

(H) SİNEM TAVŞANOĞLU
(Y) YUNUS EMRE ATİK
(Y) İBRAHIM YİĞİT
(G) MEHMET TOPRAK
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
BURHANİYE BURHANİYEBLD. SPOR

-
ALTINOVASPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) HÜSEYİN AYAZ
(Y) HAYDAR ÖZTÜRK
(G) BEKİR ÖZER
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BLD.SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) EMRAH AZTEKİN
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(Y) ARDAHAN IŞIK
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
1K 08.12.2019
Pazar
12:30
EDİNCİK BANDIRMA 100 YILSPOR

-
BOSTANCISPOR

Ligden Çekildi

1K 08.12.2019
Pazar
14:00
EDİNCİK 600 EVLERSPOR

-
TAYFUNSPOR

(H) GÖKHAN VARLIK
(Y) NİDA KURTER
(Y) YAŞAR GÖRKEM ÖZGÖR
(G) BÜLENT BEŞGEN
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
EDREMİT ÇİM 1966 EDREMİTSPOR

-
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) ERDEM PAŞALI
(Y) İSMAİL DÜNDAR
(Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM
(G) ENİS EMİRZE
U16 LİGİ 08.12.2019
Pazar
13:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) BERKAY ÇAY
(Y) MEHMET BİLGİ MEDENI
(Y) BEYZA ESEN
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
GÖNEN SENT. GÖNEN KARŞIYAKASPOR

-
MARMARA ADALAR BLD.SPOR

(H) SERVET DEMİR
(Y) EMRE ERGUN
(Y) DOĞAN EGE ÖZER
(G) EGEMEN GÜNÖZ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
15:00
GÖNEN SENT. REŞADİYESPOR

-
YENİSANAYİSPOR

(H) BORA AKKUŞ
(Y) BATUHAN TAY
(Y) BİLGEHAN BULDUK
(G) ÖZER FATİH KILIÇER
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
HALALCA HALALCASPOR

-
KARAMANKÖYSPOR

(H) GÖKHAN AKAL
(Y) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) ALİCAN KEREM
(G) MEHMET ÜLKÜ
U16 LİGİ 08.12.2019
Pazar
12:00
KEPSUT KEPSUTBLD.SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR

(H) SEFA AKYOL
(Y) HASAN KAYNAR
(Y) ERCAN UZEL
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
KEPSUT HOTAŞLARBİRLİKSPOR

-
AYŞEBACI FATİHSPOR

(H) İSA SÜTCÜ
(Y) MERT KURMAN
(Y) ARDA YAĞIZ AYDIN
(G) İSMAİL YETİM
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
MANYAS MANYASBLD.SPOR

-
HASANBEYSPOR

(H) BURAK KALKANDELEN
(Y) MUZAFFAR HASANOV
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
U16 LİGİ 08.12.2019
Pazar
10:00
SANAYİ 17 EYLÜL GSK

-
ETİSPOR

(H) ENES BORAZAN
(Y) ALİ OSMAN UÇAR
(Y) FAHRETTİN OMAÇ
BG U15 08.12.2019
Pazar
12:00
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

(H) EMRE CAN YILMAZ
(Y) ALPEREN ŞEKER
(Y) DİLARA GÜNAY
BG U16 08.12.2019
Pazar
14:30
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

(H) HAKAN USTUNDAĞ
(Y) FATİH DAYI
(Y) YUSUF BAŞCI
1K 08.12.2019
Pazar
14:30
SARIKÖY SARIKÖYSPOR

-
SANAYİSPOR

(H) BERKAY AĞIŞ
(Y) ALPER GÜRSOY
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) YAHYA EROĞLU
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
SINDIRGIBLD. SPOR

(H) BİRKAN ALTINDAŞ
(Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ
(Y) CENGİZHAN IŞIK
(G) MEHMET KESEN
1K 08.12.2019
Pazar
13:00
TUZAKÇI TUZAKÇISPOR

-
PAŞAÇİFTLİKSPOR

(H) KAZİM KÜÇÜKER
(Y) ÖZMEN ERDOGAN
(Y) RAFET GÜLGEÇ
(G) RIDVAN ALTINTAŞ
U19 LİGİ 11.12.2019
Çarşamba
15:00
AHP BEL.TES B.Ş BELEDİYESPOR

-
ETİSPOR

(H) HALİL AYAN
(Y) KORHAN PELVAN
(Y) UMUT SAYAN
(G) HİDAYET ÇAKIR
U12 11.12.2019
Çarşamba
14:00
SANAYİ BANDIRMA GÜCÜ GSK

-
BANDIRMASPOR

(H) KADİR DAĞ
U12 11.12.2019
Çarşamba
15:00
SANAYİ 17 EYLÜL GSK

-
BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

(H) EZGİ SU PATLI
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 07.12.2019
Cumartesi
11:00
AHP 1 NO KARESİ BELEDİYESPOR

-
BALIKESİR KARTALSPOR

(H) KADIRCAN AYTAR
U12 07.12.2019
Cumartesi
12:00
AHP 1 NO BALIKESİR 1905 SPOR

-
BALIKESİRSPOR

(H) EMİRHAN DENİZ
U12 07.12.2019
Cumartesi
13:00
AHP 1 NO BİGADİÇ SPOR

-
KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR

(H) ENGİN DEMİR
U14 07.12.2019
Cumartesi
12:30
AHP 2 NO KUZEY ORDUSPOR

-
BALIKESİR KARTALSPOR

(H) DOĞUKAN GÜNDOĞAN
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
11:00
AHP 4 NO OSMANİYE SPOR

-
BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) RIZA YILMAZ
(Y) GAMZE YAZICILAR
(Y) SERAP YENİGÜN
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
13:00
AHP 4 NO BALIKESİR 1905 SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) SAMET YILMAZ
(Y) OKTAY İBİŞ
(Y) MELİSA ÇÜRÜK
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
15:00
AHP 4 NO DEMİR SPOR

-
BİGADİÇ SPOR

(H) RAMAZAN AYMAZ
(Y) TOLGA MORAN
(Y) SERKAN YAŞA
(G) HAKAN BOZKURT
S.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
11:30
AYVALIK SAKARYASPOR

-
GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) FERHAT ÇİFTÇİ
(G) MUSTAFA COŞGUN
U14 07.12.2019
Cumartesi
13:30
AYVALIK AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

-
BARBAROSSEFASPOR

(H) MECİT UÇAR
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
15:00
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) MERİÇ ATLI
(Y) BEHCET KORKMAZ
(Y) ATABERK EMİRZE
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BLD.SPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) HAYDAR ÖZTÜRK
(Y) HAKKI DOĞUKAN PİLÇÇİ
(Y) FURKAN AZİZ ASLAN
U12 07.12.2019
Cumartesi
11:00
EDREMİT EDREMİT KIVANÇDAĞSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) BUSE NUR KARAKAŞ
U12 07.12.2019
Cumartesi
12:00
EDREMİT KÖRFEZ ASLANLARISPOR

-
ALTINOLUKSPOR

(H) ŞERAFETTİN YEŞİL
U12 07.12.2019
Cumartesi
13:00
EDREMİT CENNET AYAĞISPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) HASAN YAMAN
U14 07.12.2019
Cumartesi
14:00
EDREMİT KÖRFEZ ASLANLARISPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) ALİCAN KEREM
U14 07.12.2019
Cumartesi
15:30
EDREMİT ALTINOLUKSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) MAHSUN CEBE
U12 07.12.2019
Cumartesi
14:00
GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) MEHMET AKTAN
U14 07.12.2019
Cumartesi
15:00
GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) BURAK GÖKKURT
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
HAVRAN HAVRANFATİH BLD.SPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) FURKAN IŞIK
(Y) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ
(Y) MELİH SEVEN
(G) AYHAN ENDAR
U14 07.12.2019
Cumartesi
14:00
KEPSUT KEPSUTBLD.SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) MUHAMMET SARI
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
(Y) NİDA KURTER
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(G) ORHAN ÜNVER
U12 07.12.2019
Cumartesi
10:30
SANAYİ BANDIRMAKARTALGÜCÜ

-
BANDIRMA GÜCÜ GSK

(H) KADİR DAĞ
U14 07.12.2019
Cumartesi
11:30
SANAYİ BANDIRMA GÜCÜ GSK

-
BANDIRMASPOR

(H) BARIŞ KEMAL YILDIRIM
U14 07.12.2019
Cumartesi
13:00
SANAYİ SANAYİSPOR

-
BANDIRMAKARTALGÜCÜ

(H) HASAN FATİH RESULOĞLU
S.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
15:00
SANAYİ ETİSPOR

-
ERDEKSPOR

(H) TURHAN AKBAŞ
(Y) FIRAT CAN
(Y) EMRE ERGUN
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
G.O. PAŞASPOR

(H) FATİH DAYI
(Y) YİĞİTCAN KANER
(Y) SEDA OZCAN
(G) HALİL YAKUT
1K 08.12.2019
Pazar
12:00
AHP 1 NO ŞABANLARSPOR

-
MAHMUDİYESPOR

(H) BARAN GÜL
(Y) MELİH AKCA
(Y) ELNUR SHOVKATZADA
(G) HAKAN KABAK
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
AHP 1 NO PAMUKÇUBLD.SPOR

-
KEPSUTBLD.SPOR

(H) OĞULCAN ÖZCAN
(Y) SAMET YILMAZ
(Y) BURAK BALKAN
(G) EMRAH YILMAZ
E U 14 08.12.2019
Pazar
11:00
AHP 2 NO BALIKESİRSPOR

-
MKE ANKARAGÜCÜ

(H) KADİR KAHRAMAN
(Y) FURKAN IŞIK
(Y) ENVER CAN AKBULUT
E U 15 08.12.2019
Pazar
13:00
AHP 2 NO BALIKESİRSPOR

-
MKE ANKARAGÜCÜ

(H) KEREM KUŞBAZOĞLU
(Y) MAHSUN CEBE
(Y) BEHCET KORKMAZ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
15:00
AHP 2 NO BALIKESİR UĞUR GRUP F.K

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) EMRE KÜÇÜK
(Y) KADİR DEVRİM
(Y) HASAN HÜSEYİN YAZICILAR
(G) ERTAN KURTAY
1K 08.12.2019
Pazar
11:00
AHP 4 NO YAKUPKÖYSPOR

-
BABAKÖYSPOR

(H) AHMET KEMAL ŞEN
(Y) RAMAZAN AYMAZ
(Y) MURAT CAN KOÇAK
(G) İZZET ÖZALP
1K 08.12.2019
Pazar
13:00
AHP 4 NO KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR

-
İVRİNDİ BLD.SPOR

(H) HALİL İBRAHİM KIZILCAN
(Y) NECMETTİN MANAS
(Y) BERKANT KALKANDELEN
(G) ALAATTİN YALÇIN
1K 08.12.2019
Pazar
15:00
AHP 4 NO YENİCESPOR

-
ETİBORSPOR

(H) UMUT KALKAN
(Y) AYLİN ÖZÇELİK
(Y) ŞULE GÖKÇE
(G) SADETTİN DÜRGER
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
BALYA BALYABLD. SPOR

-
G.O. PAŞASPOR

(H) ZEYNEP İREM SENGİR
(Y) VOLKAN ESEN
(Y) BEYTULLAH DEMİRER
(G) ŞENOL DURMUŞ
1K 08.12.2019
Pazar
15:00
BALYA ÇAKALLARSPOR

-
NERGİZSPOR

(H) SİNEM TAVŞANOĞLU
(Y) YUNUS EMRE ATİK
(Y) İBRAHIM YİĞİT
(G) MEHMET TOPRAK
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
BURHANİYE BURHANİYEBLD. SPOR

-
ALTINOVASPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) HÜSEYİN AYAZ
(Y) HAYDAR ÖZTÜRK
(G) BEKİR ÖZER
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BLD.SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) EMRAH AZTEKİN
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(Y) ARDAHAN IŞIK
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
1K 08.12.2019
Pazar
12:30
EDİNCİK BANDIRMA 100 YILSPOR

-
BOSTANCISPOR

Ligden Çekildi

1K 08.12.2019
Pazar
14:00
EDİNCİK 600 EVLERSPOR

-
TAYFUNSPOR

(H) GÖKHAN VARLIK
(Y) NİDA KURTER
(Y) YAŞAR GÖRKEM ÖZGÖR
(G) BÜLENT BEŞGEN
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
EDREMİT ÇİM 1966 EDREMİTSPOR

-
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) ERDEM PAŞALI
(Y) İSMAİL DÜNDAR
(Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM
(G) ENİS EMİRZE
U16 LİGİ 08.12.2019
Pazar
13:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) BERKAY ÇAY
(Y) MEHMET BİLGİ MEDENI
(Y) BEYZA ESEN
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
GÖNEN SENT. GÖNEN KARŞIYAKASPOR

-
MARMARA ADALAR BLD.SPOR

(H) SERVET DEMİR
(Y) EMRE ERGUN
(Y) DOĞAN EGE ÖZER
(G) EGEMEN GÜNÖZ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
15:00
GÖNEN SENT. REŞADİYESPOR

-
YENİSANAYİSPOR

(H) BORA AKKUŞ
(Y) BATUHAN TAY
(Y) BİLGEHAN BULDUK
(G) ÖZER FATİH KILIÇER
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
HALALCA HALALCASPOR

-
KARAMANKÖYSPOR

(H) GÖKHAN AKAL
(Y) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) ALİCAN KEREM
(G) MEHMET ÜLKÜ
U16 LİGİ 08.12.2019
Pazar
12:00
KEPSUT KEPSUTBLD.SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR

(H) SEFA AKYOL
(Y) HASAN KAYNAR
(Y) ERCAN UZEL
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
KEPSUT HOTAŞLARBİRLİKSPOR

-
AYŞEBACI FATİHSPOR

(H) İSA SÜTCÜ
(Y) MERT KURMAN
(Y) ARDA YAĞIZ AYDIN
(G) İSMAİL YETİM
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
MANYAS MANYASBLD.SPOR

-
HASANBEYSPOR

(H) BURAK KALKANDELEN
(Y) MUZAFFAR HASANOV
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
U16 LİGİ 08.12.2019
Pazar
10:00
SANAYİ 17 EYLÜL GSK

-
ETİSPOR

(H) ENES BORAZAN
(Y) ALİ OSMAN UÇAR
(Y) FAHRETTİN OMAÇ
BG U15 08.12.2019
Pazar
12:00
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

(H) EMRE CAN YILMAZ
(Y) ALPEREN ŞEKER
(Y) DİLARA GÜNAY
BG U16 08.12.2019
Pazar
14:30
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

(H) HAKAN USTUNDAĞ
(Y) FATİH DAYI
(Y) YUSUF BAŞCI
1K 08.12.2019
Pazar
14:30
SARIKÖY SARIKÖYSPOR

-
SANAYİSPOR

(H) BERKAY AĞIŞ
(Y) ALPER GÜRSOY
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) YAHYA EROĞLU
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
SINDIRGIBLD. SPOR

(H) BİRKAN ALTINDAŞ
(Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ
(Y) CENGİZHAN IŞIK
(G) MEHMET KESEN
1K 08.12.2019
Pazar
13:00
TUZAKÇI TUZAKÇISPOR

-
PAŞAÇİFTLİKSPOR

(H) KAZİM KÜÇÜKER
(Y) ÖZMEN ERDOGAN
(Y) RAFET GÜLGEÇ
(G) RIDVAN ALTINTAŞ
U19 LİGİ 11.12.2019
Çarşamba
15:00
AHP BEL.TES B.Ş BELEDİYESPOR

-
ETİSPOR

(H) HALİL AYAN
(Y) KORHAN PELVAN
(Y) UMUT SAYAN
(G) HİDAYET ÇAKIR
U12 11.12.2019
Çarşamba
14:00
SANAYİ BANDIRMA GÜCÜ GSK

-
BANDIRMASPOR

(H) KADİR DAĞ
U12 11.12.2019
Çarşamba
15:00
SANAYİ 17 EYLÜL GSK

-
BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

(H) EZGİ SU PATLI
BG U15 LİGİ - 15.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BG U15 08.12.2019
Pazar
12:00
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

(H) EMRE CAN YILMAZ
(Y) ALPEREN ŞEKER
(Y) DİLARA GÜNAY
BG U16 LİGİ - 15.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BG U16 08.12.2019
Pazar
14:30
SANAYİ BANDIRMASPOR

-
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR

(H) HAKAN USTUNDAĞ
(Y) FATİH DAYI
(Y) YUSUF BAŞCI
E U 14 LİGİ - 15.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
E U 14 08.12.2019
Pazar
11:00
AHP 2 NO BALIKESİRSPOR

-
MKE ANKARAGÜCÜ

(H) KADİR KAHRAMAN
(Y) FURKAN IŞIK
(Y) ENVER CAN AKBULUT
E U 15 LİGİ - 15.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
E U 15 08.12.2019
Pazar
13:00
AHP 2 NO BALIKESİRSPOR

-
MKE ANKARAGÜCÜ

(H) KEREM KUŞBAZOĞLU
(Y) MAHSUN CEBE
(Y) BEHCET KORKMAZ
S.AMATÖR LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
11:30
AYVALIK SAKARYASPOR

-
GÖMEÇ BLD. SPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
(Y) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) FERHAT ÇİFTÇİ
(G) MUSTAFA COŞGUN
S.AMATÖR 07.12.2019
Cumartesi
15:00
SANAYİ ETİSPOR

-
ERDEKSPOR

(H) TURHAN AKBAŞ
(Y) FIRAT CAN
(Y) EMRE ERGUN
(G) ATİLLA YÜKSEL GÜRBÜZ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
15:00
AHP 2 NO BALIKESİR UĞUR GRUP F.K

-
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) EMRE KÜÇÜK
(Y) KADİR DEVRİM
(Y) HASAN HÜSEYİN YAZICILAR
(G) ERTAN KURTAY
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
BALYA BALYABLD. SPOR

-
G.O. PAŞASPOR

(H) ZEYNEP İREM SENGİR
(Y) VOLKAN ESEN
(Y) BEYTULLAH DEMİRER
(G) ŞENOL DURMUŞ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
BURHANİYE BURHANİYEBLD. SPOR

-
ALTINOVASPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) HÜSEYİN AYAZ
(Y) HAYDAR ÖZTÜRK
(G) BEKİR ÖZER
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BLD.SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) EMRAH AZTEKİN
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(Y) ARDAHAN IŞIK
(G) YÜKSEL DOĞANDEMİR
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
EDREMİT ÇİM 1966 EDREMİTSPOR

-
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) ERDEM PAŞALI
(Y) İSMAİL DÜNDAR
(Y) İSMAİL FURKAN ÇİĞDEM
(G) ENİS EMİRZE
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
13:00
GÖNEN SENT. GÖNEN KARŞIYAKASPOR

-
MARMARA ADALAR BLD.SPOR

(H) SERVET DEMİR
(Y) EMRE ERGUN
(Y) DOĞAN EGE ÖZER
(G) EGEMEN GÜNÖZ
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
15:00
GÖNEN SENT. REŞADİYESPOR

-
YENİSANAYİSPOR

(H) BORA AKKUŞ
(Y) BATUHAN TAY
(Y) BİLGEHAN BULDUK
(G) ÖZER FATİH KILIÇER
S.AMATÖR 08.12.2019
Pazar
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
SINDIRGIBLD. SPOR

(H) BİRKAN ALTINDAŞ
(Y) BURAK NAİM GÖNÜLTAŞ
(Y) CENGİZHAN IŞIK
(G) MEHMET KESEN
1K LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1K 08.12.2019
Pazar
12:00
AHP 1 NO ŞABANLARSPOR

-
MAHMUDİYESPOR

(H) BARAN GÜL
(Y) MELİH AKCA
(Y) ELNUR SHOVKATZADA
(G) HAKAN KABAK
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
AHP 1 NO PAMUKÇUBLD.SPOR

-
KEPSUTBLD.SPOR

(H) OĞULCAN ÖZCAN
(Y) SAMET YILMAZ
(Y) BURAK BALKAN
(G) EMRAH YILMAZ
1K 08.12.2019
Pazar
11:00
AHP 4 NO YAKUPKÖYSPOR

-
BABAKÖYSPOR

(H) AHMET KEMAL ŞEN
(Y) RAMAZAN AYMAZ
(Y) MURAT CAN KOÇAK
(G) İZZET ÖZALP
1K 08.12.2019
Pazar
13:00
AHP 4 NO KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR

-
İVRİNDİ BLD.SPOR

(H) HALİL İBRAHİM KIZILCAN
(Y) NECMETTİN MANAS
(Y) BERKANT KALKANDELEN
(G) ALAATTİN YALÇIN
1K 08.12.2019
Pazar
15:00
AHP 4 NO YENİCESPOR

-
ETİBORSPOR

(H) UMUT KALKAN
(Y) AYLİN ÖZÇELİK
(Y) ŞULE GÖKÇE
(G) SADETTİN DÜRGER
1K 08.12.2019
Pazar
15:00
BALYA ÇAKALLARSPOR

-
NERGİZSPOR

(H) SİNEM TAVŞANOĞLU
(Y) YUNUS EMRE ATİK
(Y) İBRAHIM YİĞİT
(G) MEHMET TOPRAK
1K 08.12.2019
Pazar
12:30
EDİNCİK BANDIRMA 100 YILSPOR

-
BOSTANCISPOR

Ligden Çekildi

1K 08.12.2019
Pazar
14:00
EDİNCİK 600 EVLERSPOR

-
TAYFUNSPOR

(H) GÖKHAN VARLIK
(Y) NİDA KURTER
(Y) YAŞAR GÖRKEM ÖZGÖR
(G) BÜLENT BEŞGEN
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
HALALCA HALALCASPOR

-
KARAMANKÖYSPOR

(H) GÖKHAN AKAL
(Y) HÜSEYİN BAĞCI
(Y) ALİCAN KEREM
(G) MEHMET ÜLKÜ
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
KEPSUT HOTAŞLARBİRLİKSPOR

-
AYŞEBACI FATİHSPOR

(H) İSA SÜTCÜ
(Y) MERT KURMAN
(Y) ARDA YAĞIZ AYDIN
(G) İSMAİL YETİM
1K 08.12.2019
Pazar
14:00
MANYAS MANYASBLD.SPOR

-
HASANBEYSPOR

(H) BURAK KALKANDELEN
(Y) MUZAFFAR HASANOV
(Y) KIYMET KÖROĞLU
(G) ŞÜKRÜ AŞAN
1K 08.12.2019
Pazar
14:30
SARIKÖY SARIKÖYSPOR

-
SANAYİSPOR

(H) BERKAY AĞIŞ
(Y) ALPER GÜRSOY
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) YAHYA EROĞLU
1K 08.12.2019
Pazar
13:00
TUZAKÇI TUZAKÇISPOR

-
PAŞAÇİFTLİKSPOR

(H) KAZİM KÜÇÜKER
(Y) ÖZMEN ERDOGAN
(Y) RAFET GÜLGEÇ
(G) RIDVAN ALTINTAŞ
U19 LİGİ LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
HAVRAN HAVRANFATİH BLD.SPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) FURKAN IŞIK
(Y) ADEM DOĞUKAN ALTUNTAŞ
(Y) MELİH SEVEN
(G) AYHAN ENDAR
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
KÜÇÜKKÖY KÜÇÜKKÖYSPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) ARDAHAN IŞIK
(Y) NİDA KURTER
(Y) SEMA NUR TOPRAK
(G) ORHAN ÜNVER
U19 LİGİ LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
15:00
AHP 4 NO DEMİR SPOR

-
BİGADİÇ SPOR

(H) RAMAZAN AYMAZ
(Y) TOLGA MORAN
(Y) SERKAN YAŞA
(G) HAKAN BOZKURT
U19 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
SUSURLUK SUSURLUKSPOR

-
G.O. PAŞASPOR

(H) FATİH DAYI
(Y) YİĞİTCAN KANER
(Y) SEDA OZCAN
(G) HALİL YAKUT
U19 LİGİ 11.12.2019
Çarşamba
15:00
AHP BEL.TES B.Ş BELEDİYESPOR

-
ETİSPOR

(H) HALİL AYAN
(Y) KORHAN PELVAN
(Y) UMUT SAYAN
(G) HİDAYET ÇAKIR
U16 LİGİ LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 LİGİ 08.12.2019
Pazar
10:00
SANAYİ 17 EYLÜL GSK

-
ETİSPOR

(H) ENES BORAZAN
(Y) ALİ OSMAN UÇAR
(Y) FAHRETTİN OMAÇ
U16 LİGİ LİGİ - 8.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
11:00
AHP 4 NO OSMANİYE SPOR

-
BALIKESİR YILDIZ SPOR

(H) RIZA YILMAZ
(Y) GAMZE YAZICILAR
(Y) SERAP YENİGÜN
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
13:00
AHP 4 NO BALIKESİR 1905 SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) SAMET YILMAZ
(Y) OKTAY İBİŞ
(Y) MELİSA ÇÜRÜK
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
15:00
AYVALIK BARBAROSSEFASPOR

-
2008 YENİMAH.SPOR

(H) MERİÇ ATLI
(Y) BEHCET KORKMAZ
(Y) ATABERK EMİRZE
U16 LİGİ 07.12.2019
Cumartesi
14:00
DURSUNBEY DURSUNBEY BLD.SPOR

-
BALIKESİR MENTEŞSPOR

(H) HAYDAR ÖZTÜRK
(Y) HAKKI DOĞUKAN PİLÇÇİ
(Y) FURKAN AZİZ ASLAN
U16 LİGİ 08.12.2019
Pazar
13:00
GÖMEÇ GÖMEÇ BLD. SPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) BERKAY ÇAY
(Y) MEHMET BİLGİ MEDENI
(Y) BEYZA ESEN
U16 LİGİ 08.12.2019
Pazar
12:00
KEPSUT KEPSUTBLD.SPOR

-
GENÇLERBİRLİĞİ EĞİMSPOR

(H) SEFA AKYOL
(Y) HASAN KAYNAR
(Y) ERCAN UZEL
U14 LİGİ - 15.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 07.12.2019
Cumartesi
12:30
AHP 2 NO KUZEY ORDUSPOR

-
BALIKESİR KARTALSPOR

(H) DOĞUKAN GÜNDOĞAN
U14 07.12.2019
Cumartesi
13:30
AYVALIK AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

-
BARBAROSSEFASPOR

(H) MECİT UÇAR
U14 07.12.2019
Cumartesi
14:00
EDREMİT KÖRFEZ ASLANLARISPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) ALİCAN KEREM
U14 07.12.2019
Cumartesi
15:30
EDREMİT ALTINOLUKSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) MAHSUN CEBE
U14 07.12.2019
Cumartesi
15:00
GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) BURAK GÖKKURT
U14 07.12.2019
Cumartesi
14:00
KEPSUT KEPSUTBLD.SPOR

-
B.Ş BELEDİYESPOR

(H) MUHAMMET SARI
U14 07.12.2019
Cumartesi
11:30
SANAYİ BANDIRMA GÜCÜ GSK

-
BANDIRMASPOR

(H) BARIŞ KEMAL YILDIRIM
U14 07.12.2019
Cumartesi
13:00
SANAYİ SANAYİSPOR

-
BANDIRMAKARTALGÜCÜ

(H) HASAN FATİH RESULOĞLU
U12 LİGİ - 15.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 07.12.2019
Cumartesi
11:00
AHP 1 NO KARESİ BELEDİYESPOR

-
BALIKESİR KARTALSPOR

(H) KADIRCAN AYTAR
U12 07.12.2019
Cumartesi
12:00
AHP 1 NO BALIKESİR 1905 SPOR

-
BALIKESİRSPOR

(H) EMİRHAN DENİZ
U12 07.12.2019
Cumartesi
13:00
AHP 1 NO BİGADİÇ SPOR

-
KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR

(H) ENGİN DEMİR
U12 07.12.2019
Cumartesi
11:00
EDREMİT EDREMİT KIVANÇDAĞSPOR

-
BURHANİYE BLD.SPOR

(H) BUSE NUR KARAKAŞ
U12 07.12.2019
Cumartesi
12:00
EDREMİT KÖRFEZ ASLANLARISPOR

-
ALTINOLUKSPOR

(H) ŞERAFETTİN YEŞİL
U12 07.12.2019
Cumartesi
13:00
EDREMİT CENNET AYAĞISPOR

-
1966 EDREMİTSPOR

(H) HASAN YAMAN
U12 07.12.2019
Cumartesi
14:00
GÖNEN SENT. GÖNEN BLD.SPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) MEHMET AKTAN
U12 07.12.2019
Cumartesi
10:30
SANAYİ BANDIRMAKARTALGÜCÜ

-
BANDIRMA GÜCÜ GSK

(H) KADİR DAĞ
U12 11.12.2019
Çarşamba
14:00
SANAYİ BANDIRMA GÜCÜ GSK

-
BANDIRMASPOR

(H) KADİR DAĞ
U12 11.12.2019
Çarşamba
15:00
SANAYİ 17 EYLÜL GSK

-
BANDIRMA KÖRFEZ SPOR

(H) EZGİ SU PATLI