BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 32.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 25.06.2022
Cumartesi
15:00
BİGADİÇ BİGADİÇ SPOR

1-0
KEPSUTBLD.SPOR

(H) SUDEM ÖZCAN
U12 25.06.2022
Cumartesi
16:00
BİGADİÇ BALIKESİR GENÇLİKSPOR

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) YUNUS GÜRLEK
U12 25.06.2022
Cumartesi
17:00
BİGADİÇ BALIKESİR MENTEŞSPOR

3-5
BALIKESİRSPOR

(H) ALPEREN ÖRGÜCÜ
U12 25.06.2022
Cumartesi
18:00
BİGADİÇ SINDIRGI BELEDİYESPOR

8-2
BALIKESİR ARI SPOR

(H) SALİH BOZ
U16 TÜRK.ŞAMP 25.06.2022
Cumartesi
16:00
BURHANİYE SENT. KUŞADASI K.ADASPOR

1-0
KURTKÖY SPOR

(H) TALHA ÖZTÜRK
(Y) MELİS CEYDA GÜZEL
(Y) KARAHAN GİRGİN
(G) HAKAN SEMERCİ
U16 TÜRK.ŞAMP 25.06.2022
Cumartesi
18:00
BURHANİYE SENT. SELİMİYE SPOR

2-0
SALİHLİ BELEDİYESPOR

(H) BURAK BÜLBÜL
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(Y) ZEYD ENES GÖK
(G) ÜZEYİR KAHRAMAN
U12 25.06.2022
Cumartesi
16:00
KEPSUT B.B.Ş.BELEDİYESPOR

0-1
KUZEY ORDUSPOR

(H) İSA PÜTRÜ
U12 25.06.2022
Cumartesi
17:00
KEPSUT KARESİ BELEDİYESPOR

3-0
YENİSANAYİSPOR

(H) RÜMEYSA ÇANDIR
U12 25.06.2022
Cumartesi
18:00
KEPSUT BALIKESİR KURTULUŞSPOR

1-4
BALIKESİR KARTALSPOR

(H) MUHAMMET ÖMÜR MERCAN
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
16:00
BİGADİÇ SAVAŞTEPE BLD. SPOR

0-5
KUZEY ORDUSPOR

(H) SERVET DEMİR
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
18:00
BİGADİÇ BALIKESİR GENÇLİKSPOR

0-2
17 EYLÜL GSK

(H) SERVET DEMİR
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
11:00
BURHANİYE SENT. KÜÇÜKKÖYSPOR

1-3
YENİESNAFSPOR

(H) MUSTAFA FURKAN CEYLAN
U16 TÜRK.ŞAMP 26.06.2022
Pazar
18:00
BURHANİYE SENT. FİNAL

-
FİNAL

(H) AHMET BALKAN
(Y) VOLKAN ESEN
(Y) İSA SÜTCÜ
(G) AYHAN ENDAR
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
18:00
İVRİNDİ 1966 EDREMİTSPOR

3-0
GÖNEN BLD.SPOR

(H) ZEYD ENES GÖK
1.KÜME 26.06.2022
Pazar
12:00
KEPSUT YAKUPKÖYSPOR

4-1
ETİBORSPOR

(H) HÜSEYİN AYAZ
(Y) KARAHAN GİRGİN
(Y) ALİ BUĞRA GÖK
(G) BÜLENT BEŞGEN
1.KÜME 26.06.2022
Pazar
14:00
KEPSUT ÇANDIRSPOR

3-2
HALALCASPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) KADİR DEVRİM
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) BERHAN YOLDAŞ
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
16:00
BİGADİÇ B.B.Ş.BELEDİYESPOR

3-1
BALIKESİR GENÇLİKSPOR

(H) FURKAN IŞIK
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
18:00
BİGADİÇ 17 EYLÜL GSK

2-0
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) HALİL AYAN
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
16:00
BURHANİYE AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

3-2
1966 EDREMİTSPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
16:00
İVRİNDİ GÖNEN BLD.SPOR

3-0
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) AHMET NECİP SARI
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
11:00
AYVALIK KÜÇÜKKÖYSPOR

-
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

(H) BERKAY EREL
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
16:00
BİGADİÇ KUZEY ORDUSPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) MEHMET AKİF AVCI
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
18:00
BİGADİÇ SAVAŞTEPE BLD. SPOR

-
B.B.Ş.BELEDİYESPOR

(H) ZEYD ENES GÖK
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
16:00
İVRİNDİ YENİESNAFSPOR

-
GÖNEN BLD.SPOR

(H) KARAHAN GİRGİN
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 25.06.2022
Cumartesi
15:00
BİGADİÇ BİGADİÇ SPOR

1-0
KEPSUTBLD.SPOR

(H) SUDEM ÖZCAN
U12 25.06.2022
Cumartesi
16:00
BİGADİÇ BALIKESİR GENÇLİKSPOR

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) YUNUS GÜRLEK
U12 25.06.2022
Cumartesi
17:00
BİGADİÇ BALIKESİR MENTEŞSPOR

3-5
BALIKESİRSPOR

(H) ALPEREN ÖRGÜCÜ
U12 25.06.2022
Cumartesi
18:00
BİGADİÇ SINDIRGI BELEDİYESPOR

8-2
BALIKESİR ARI SPOR

(H) SALİH BOZ
U16 TÜRK.ŞAMP 25.06.2022
Cumartesi
16:00
BURHANİYE SENT. KUŞADASI K.ADASPOR

1-0
KURTKÖY SPOR

(H) TALHA ÖZTÜRK
(Y) MELİS CEYDA GÜZEL
(Y) KARAHAN GİRGİN
(G) HAKAN SEMERCİ
U16 TÜRK.ŞAMP 25.06.2022
Cumartesi
18:00
BURHANİYE SENT. SELİMİYE SPOR

2-0
SALİHLİ BELEDİYESPOR

(H) BURAK BÜLBÜL
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(Y) ZEYD ENES GÖK
(G) ÜZEYİR KAHRAMAN
U12 25.06.2022
Cumartesi
16:00
KEPSUT B.B.Ş.BELEDİYESPOR

0-1
KUZEY ORDUSPOR

(H) İSA PÜTRÜ
U12 25.06.2022
Cumartesi
17:00
KEPSUT KARESİ BELEDİYESPOR

3-0
YENİSANAYİSPOR

(H) RÜMEYSA ÇANDIR
U12 25.06.2022
Cumartesi
18:00
KEPSUT BALIKESİR KURTULUŞSPOR

1-4
BALIKESİR KARTALSPOR

(H) MUHAMMET ÖMÜR MERCAN
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
16:00
BİGADİÇ SAVAŞTEPE BLD. SPOR

0-5
KUZEY ORDUSPOR

(H) SERVET DEMİR
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
18:00
BİGADİÇ BALIKESİR GENÇLİKSPOR

0-2
17 EYLÜL GSK

(H) SERVET DEMİR
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
11:00
BURHANİYE SENT. KÜÇÜKKÖYSPOR

1-3
YENİESNAFSPOR

(H) MUSTAFA FURKAN CEYLAN
U16 TÜRK.ŞAMP 26.06.2022
Pazar
18:00
BURHANİYE SENT. FİNAL

-
FİNAL

(H) AHMET BALKAN
(Y) VOLKAN ESEN
(Y) İSA SÜTCÜ
(G) AYHAN ENDAR
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
18:00
İVRİNDİ 1966 EDREMİTSPOR

3-0
GÖNEN BLD.SPOR

(H) ZEYD ENES GÖK
1.KÜME 26.06.2022
Pazar
12:00
KEPSUT YAKUPKÖYSPOR

4-1
ETİBORSPOR

(H) HÜSEYİN AYAZ
(Y) KARAHAN GİRGİN
(Y) ALİ BUĞRA GÖK
(G) BÜLENT BEŞGEN
1.KÜME 26.06.2022
Pazar
14:00
KEPSUT ÇANDIRSPOR

3-2
HALALCASPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) KADİR DEVRİM
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) BERHAN YOLDAŞ
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
16:00
BİGADİÇ B.B.Ş.BELEDİYESPOR

3-1
BALIKESİR GENÇLİKSPOR

(H) FURKAN IŞIK
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
18:00
BİGADİÇ 17 EYLÜL GSK

2-0
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) HALİL AYAN
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
16:00
BURHANİYE AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

3-2
1966 EDREMİTSPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
16:00
İVRİNDİ GÖNEN BLD.SPOR

3-0
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) AHMET NECİP SARI
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
11:00
AYVALIK KÜÇÜKKÖYSPOR

-
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

(H) BERKAY EREL
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
16:00
BİGADİÇ KUZEY ORDUSPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) MEHMET AKİF AVCI
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
18:00
BİGADİÇ SAVAŞTEPE BLD. SPOR

-
B.B.Ş.BELEDİYESPOR

(H) ZEYD ENES GÖK
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
16:00
İVRİNDİ YENİESNAFSPOR

-
GÖNEN BLD.SPOR

(H) KARAHAN GİRGİN
U16 TÜRK.ŞAMP LİGİ - 32.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 TÜRK.ŞAMP 25.06.2022
Cumartesi
16:00
BURHANİYE SENT. KUŞADASI K.ADASPOR

1-0
KURTKÖY SPOR

(H) TALHA ÖZTÜRK
(Y) MELİS CEYDA GÜZEL
(Y) KARAHAN GİRGİN
(G) HAKAN SEMERCİ
U16 TÜRK.ŞAMP 25.06.2022
Cumartesi
18:00
BURHANİYE SENT. SELİMİYE SPOR

2-0
SALİHLİ BELEDİYESPOR

(H) BURAK BÜLBÜL
(Y) MUSTAFA BAĞCIVAN
(Y) ZEYD ENES GÖK
(G) ÜZEYİR KAHRAMAN
U16 TÜRK.ŞAMP 26.06.2022
Pazar
18:00
BURHANİYE SENT. FİNAL

-
FİNAL

(H) AHMET BALKAN
(Y) VOLKAN ESEN
(Y) İSA SÜTCÜ
(G) AYHAN ENDAR
1.KÜME LİGİ - 32.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.KÜME 26.06.2022
Pazar
12:00
KEPSUT YAKUPKÖYSPOR

4-1
ETİBORSPOR

(H) HÜSEYİN AYAZ
(Y) KARAHAN GİRGİN
(Y) ALİ BUĞRA GÖK
(G) BÜLENT BEŞGEN
1.KÜME 26.06.2022
Pazar
14:00
KEPSUT ÇANDIRSPOR

3-2
HALALCASPOR

(H) MEHMET GÜMÜŞBAŞ
(Y) KADİR DEVRİM
(Y) AHMET NECİP SARI
(G) BERHAN YOLDAŞ
U14 PLAY-OFF LİGİ - 32.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
16:00
BİGADİÇ SAVAŞTEPE BLD. SPOR

0-5
KUZEY ORDUSPOR

(H) SERVET DEMİR
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
18:00
BİGADİÇ BALIKESİR GENÇLİKSPOR

0-2
17 EYLÜL GSK

(H) SERVET DEMİR
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
11:00
BURHANİYE SENT. KÜÇÜKKÖYSPOR

1-3
YENİESNAFSPOR

(H) MUSTAFA FURKAN CEYLAN
U14 PLAY-OFF 26.06.2022
Pazar
18:00
İVRİNDİ 1966 EDREMİTSPOR

3-0
GÖNEN BLD.SPOR

(H) ZEYD ENES GÖK
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
16:00
BİGADİÇ B.B.Ş.BELEDİYESPOR

3-1
BALIKESİR GENÇLİKSPOR

(H) FURKAN IŞIK
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
18:00
BİGADİÇ 17 EYLÜL GSK

2-0
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) HALİL AYAN
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
16:00
BURHANİYE AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

3-2
1966 EDREMİTSPOR

(H) ŞAHİN GÖKÇE
U14 PLAY-OFF 28.06.2022
Salı
16:00
İVRİNDİ GÖNEN BLD.SPOR

3-0
KÜÇÜKKÖYSPOR

(H) AHMET NECİP SARI
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
11:00
AYVALIK KÜÇÜKKÖYSPOR

-
AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR

(H) BERKAY EREL
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
16:00
BİGADİÇ KUZEY ORDUSPOR

-
17 EYLÜL GSK

(H) MEHMET AKİF AVCI
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
18:00
BİGADİÇ SAVAŞTEPE BLD. SPOR

-
B.B.Ş.BELEDİYESPOR

(H) ZEYD ENES GÖK
U14 PLAY-OFF 30.06.2022
Perşembe
16:00
İVRİNDİ YENİESNAFSPOR

-
GÖNEN BLD.SPOR

(H) KARAHAN GİRGİN
U12 LİGİ - 32.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 25.06.2022
Cumartesi
15:00
BİGADİÇ BİGADİÇ SPOR

1-0
KEPSUTBLD.SPOR

(H) SUDEM ÖZCAN
U12 25.06.2022
Cumartesi
16:00
BİGADİÇ BALIKESİR GENÇLİKSPOR

-
MİSAFİR TAKIM ÇEKİLDİ TATİL EDİLDİ
SAVAŞTEPE BLD. SPOR

(H) YUNUS GÜRLEK
U12 25.06.2022
Cumartesi
17:00
BİGADİÇ BALIKESİR MENTEŞSPOR

3-5
BALIKESİRSPOR

(H) ALPEREN ÖRGÜCÜ
U12 25.06.2022
Cumartesi
18:00
BİGADİÇ SINDIRGI BELEDİYESPOR

8-2
BALIKESİR ARI SPOR

(H) SALİH BOZ
U12 25.06.2022
Cumartesi
16:00
KEPSUT B.B.Ş.BELEDİYESPOR

0-1
KUZEY ORDUSPOR

(H) İSA PÜTRÜ
U12 25.06.2022
Cumartesi
17:00
KEPSUT KARESİ BELEDİYESPOR

3-0
YENİSANAYİSPOR

(H) RÜMEYSA ÇANDIR
U12 25.06.2022
Cumartesi
18:00
KEPSUT BALIKESİR KURTULUŞSPOR

1-4
BALIKESİR KARTALSPOR

(H) MUHAMMET ÖMÜR MERCAN